ATSAKYMAI

 • KUO „VITA LIBERATA“ SKIRIASI NUO KITŲ PRODUKTŲ?

  „Vita Liberata“ priemonės gaminamos taikant „Odour RemoveTM“ technologiją, kad produktai neskleistų jokio kvapo, ir „Moisture LockTM“ technologiją, kad oda būtų drėkinama 72 val. Sudėtyje yra 80 proc. sertifikuotų ekologiškų ir visiškai nekenksmingų sudedamųjų dalių. Dėl to „Vita Liberata“ yra natūraliausia ir geriausiai odą apsauganti savaiminio įdegio priemonė. Priemonė užtikrina ne tik natūralų įdegio efektą, bet ir saugo odą. Įdegis išnyksta natūraliai, ant odos nelieka jokių dėmių.

  KUO SKIRIAISI SAVAIMINIS ĮDEGIS IŠKART SUTEIKIANTIS SPALVĄ IR LAIPSNIŠKAS SAVAIMINIS ĮDEGIS?

  Iškart įdegį suteikiančiose savaiminio įdegio priemonėse yra bronzos priemaišų, kurios iškart nudažo odą. Įdegis pasimato vos užtepus priemonės, todėl ją lengva naudoti. Produktuose esantis įdegio efektą užtikrinantis dihidroksiacetonas odą veikia apie 4–8 val. ir tik tada ji tampa tokios spalvos, kokia išliks ilgesnį laiką net ir nusiprausus duše. Laipsniškai veikiančios savaiminio įdegio priemonės yra skaidrios kaip drėkinamieji kremai. Jos veikia iš lėto, todėl įdegis pamatomas po 4–8 val. Tokios savaiminio įdegio priemonės nepalieka jokių žymių ant drabužių.

  KAIP VEIKIA SAVAIMINIO ĮDEGIO PRIEMONĖ?

  Pagrindinė „Vita Liberata“ priemonėse naudojama įdegio efektą užtikrinanti medžiaga yra dihidroksiacetonas (DHA), gaunamas iš cukrinių runkelių. „Vita Liberata“ DHA maišomas su natūraliomis ekologiškomis medžiagomis, kurios ne tik suteikia odai atspalvį, bet ir ją puoselėja bei maitina. Cheminiu požiūriu DHA reaguoja su aminorūgštimis, esančiomis viršutiniame odos epidermyje (viršutiniame sluoksnyje), todėl odos atspalvis tampa nuo geltono iki rudo. Nuo aminorūgščių kiekio priklauso galutinis įdegio rezultatas. Kad rezultatai būtų optimalūs, DHA odą turi veikti 4–8 val.

  KĄ REIŠKIA „SERTIFIKUOTI EKOLOGIŠKI PRODUKTAI“?

  Didžiąja sertifikuotų ekologiškų grožio produktų sudėties dalį sudaro ekologiškos medžiagos, sintetinių priemaišų yra labai mažai. Sudedamosios dalys mažai apdorotos, o tokie produktai aiškiai paženklinti, kad klientai būtų informuoti ir galėtų laisvai rinktis.