SAVAIMINIO ĮDEGIO PATARIMAI

 •  

   

  PASIRUOŠIMAS

   

  • Depiliaciją ir plaukelių šalinimą būtina atlikti 24-48 h. prieš aplikaciją.

  • Dieną prieš savaiminio įdegio aplikaciją būtinai nušveiskite odą bealiejiniu šveitikliu. Rekomenduojame Vita Liberata "Super Fine Skin Polish" kūno šveitiklį. Jis ne tik padės pašalinti negyvas/sausas odos ląsteles, išlygins odos paviršių, papildomai drėkins odą, bet ir sukurs idealų pagrindą įdegiui pasidengti.

  • Prieš aplikaciją rekomenduojame nusiprausti po dušu nenaudojant dušo želė ar muilo. 

  • Prieš aplikaciją nenaudokite jokio kūno kremo, kvepalų, dezodoranto nuo prakaitavimo. Oda turi būti švari ir sausa.

  • Itin sausoms vietoms (keliai, alkūnės, rankos, pėdos) naudokite nedidelį kiekį bealiejinio kremo. Rekomenduojame  Vita Liberata "Moisture Boost Body Moisturiser". Leiskite jam gerai išdžiūti ir tik tada pradėti įdegio padengimą. 

  • Jei yra galimybė 24 valandas venkite tepti odą kremu/losjonu iki savaiminio įdegio aplikacijos.

  • Pasiruoškite tamsesnius bei laisvesnius rūbus po procedūros, jei naudosite "Phenomenal" ir "Fabulous" kolekcijas su bronzantais. Pastaba: "Invisi" įdegio putos yra baltos spalvos, be išorinių bronzantų, todėl netepa rūbų.

   

   

  ĮDEGIO APLIKACIJA

   

  Naudokite specialią savaiminio įdegio pirštinę (Tanning Mitt). Išspauskite šiek tiek priemonės ant pirštinės, suspauskite ją leisdami produktui pasiskirstyti. Lengvais, sukamaisiais judesiais tepkite vieną kūno dalį po kitos.

  Kiek priemonės išspausti per vieną kartą?

  • Putų (2-3 paspaudimai)

  • Losjono (5-6 paspaudimai)

  Šlaunys, blauzdos – Pradėkite tepti nuo šlaunų dideliais sukamaisias judesiais leisdamiesi žemyn. Turėkite mintyje, kad kruopšiai turite padengti ne tik priekinę, vidinę, bet ir galinę kojų dalį! Tepdami vietą, kur blauzda susijungia su pėda, būkite itin atidūs, naudokite tik pirštinėje likusius priemonės likučius, juos gerai išsklaidykite. Įdegio perteklių šioje vietoje nuvalykite sausu rankšluostėliu.

  Pėdos – Tobulam pėdų padengimui pirmiausia prisiminkite, kaip atrodo Jūsų pėdos grįžus iš atostogų paplūdimyje. Įdegusi bus tik pėdų viršutinė dalis, o pėdų šonai bei apačia tiks šviesūs. Dengdami įdegį visuomt tai turėkite mintyje. Pabaigoje, sausu rankšuotėliu pavalykite tas vietas, kurios turi likti šviesios, taip pašalindami įdegio perteklių ir sukurdami natūraliai atrodantį įdegį.

  Rankos, krūtinė, pilvas – Pradėkite tepti nuo peties viršaus eidami žemyn. Taip pat tepkite už peties tiek kiek pasiekiate. Padenkite priekinę kūno pusę: dekolte, krūtinę, pilvą, šonus. Itin švelniai ir lengvai tepkite ties pažastimis. Nepamirškite vidinės rankų pusės. Pabaikite tepti likusią rankų dalį, kruopšiai išskaidykite priemonės likučius ties riešu.

  Plaštakos – Jas tepkite paskutines ir tik tuo kas liko ant pirštinės. Padenkite kiekvieno pirštelio viršų, apeidami nagus ir nagų odeles. Netepkite įdegio tarp pirštų ir delnų vidaus, nes šios vietos, net natūralioje saulėje neįdega.

  Nugara – Viršutinei nugaros daliai naudokite pirštinę, jei itin sunku pasikvieskite į pagalbą kitą žmogų. Apatinei nugaros daliai keiskite pirštinės pasukimo kampus, kad lengviau padengti įdegį.

  Veidas ir kaklas – Itin lengvais judesiais padenkite veidą, už ausų, kaklą. Su šiek tiek drėgnu rankšuostėliu pavalykite antakių liniją, zoną virš lūpų bei nosies kraštelius.

  Užbaigimas – Pabaigti įdegio procedūrai su šiek tiek drėgnu rankštuostėliu pavalykite alkūnes, kelius, čiurnas, išorinius pėdos šonus, išorinius plaštakų šonus, rankų tarpupirščius.

   

   

  PO APLIKACIJOS

   

  • Po aplikacijos vilkėkite tamsesnius, laisvesnius rūbus.

  • Kol įdegis veikia ir ryškėja būtina vengti, bet kokio kontakto su vandeniu (pvz. indų plovimo), sporto, kitų kūno procedūrų, nenaudokite papildomų kūno priežiūros priemonių.

  • Dominuojančią įdegio spalvą nuplaukite po  6-8 val. (jeigu tai „10 Minute Tan“ įdegio kremas -  po 10-30 min).

  • Dominuojančią įdegio spalvą nuplaukite po dušu be dušo gelių/muilo, odos netrinkite kempine, o pabaigoje švelniai nusausinkite rankšluoščiu.

  • Po aplikacijos venkite priemonių su AHA rūgštimis, baseino, nes tai suintensyvina įdegio spalvos blukimą.

  • Įdegiui išlaikyti kuo ilgiau rekomenduojame naudoti Vita Liberata „ Moisture Boost Body Moisturiser” drėkinamąjį losjoną. 

  • Norime pažymėti, kad Vita Liberata savaiminis įdegis blunka pamažu ir natūraliai. Tad nereikės papildomų priemonių jam pašalinti.